У 2019 році Уряд увів у схеми посадових окладів на посадах державної служби відповідні коефіцієнти співвідношення до мінімального посадового окладу.
Тепер, аби розрахувати посадові оклади державних службовців 2019 за групами оплати праці, установа має мінімальний розмір посадового окладу групи 9 помножити на відповідний коефіцієнт.
Оклад групи 9 у державних органах становить два розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 01.01.2018.
Установа, яка розрахувала посадовий оклад у гривнях з копійками, має цифри:
- до 4,99 — відкинути;
- від 5 і вище — заокруглити до 10 грн (крім мінімального розміру посадового окладу групи 9).
Також Уряд рекомендував керівникам державної служби в державних органах ввести у штатних розписах посади державної служби, прирівняні до 8 та 9 груп оплати праці.
Відповідне рішення Уряд затвердив постановою «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо впорядкування структури заробітної плати працівників державних органів, судів, органів та установ системи правосуддя у 2019 році» від 06.02.2019 № 102. Ця постанова набрала чинності 16.02.2019, але застосовуватиметься з початку року.
Джерело: Постанова КМУ від 06.02.2019 № 102
Як створити та відправити повідомлення про виплату коштів в ПФУ — розповідаємо у статті. На прикладі покажемо, як подати повідомлення про виплату коштів застрахованим особам швидко і без помилок.
У випадку смерті працівника з ним варто припинити трудові відносини та провести розрахунок. Розглянемо, які документи необхідно оформити і як провести остаточний розрахунок
Індексація зарплати у 2025 році – швидко і правильно. Скористайтеся прикладами та поясненнями від експерта у статті, щоб знати, коли буде індексація зарплати в 2025 році та впоратися без помилок.
Скористайтеся зразком наказу про преміювання до професійного свята у статті. Коли наближаються свята гарна ідея преміювати працівників ОМС. Яка різниця у преміюванні робітників і посадовців ОМС, як назвати причину преміювання — відповідає експерт.
Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще може бути й утримання аліментів, штрафів, профспілкових внесків та інших обов’язкових і добровільних платежів. Усе про відрахування із зарплати – у цьому огляді