Не надійшла квитанція про прийняття податкової накладної: як діяти

Коли платник податку протягом операційного дня не отримав квитанцію про прийняття/неприйняття податкової накладної (ПН) або розрахунку коригування (РК), або зупинення їх реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН), він має з’ясувати, чому це відбулося.

Для цього платник податку повинен:

  • переглянути через Електронний кабінет в режимі реального часу дані ЄРПН про складені ним чи його контрагентами ПН/РК;
  • звернутися до Центру обслуговування платників податків за своїм місцезнаходженням чи до гарячої лінії за тел. 0-800-501-007 (напрямок 0) з детальним описом ситуації.

ПН/РК платник податку має надіслати на реєстрацію ПН/РК повторно, якщо:

  • протягом 2 год. після того, як платник податку надіслав ПН/РК вперше, квитанція про реєстрацію/нереєстрацію/зупинення реєстрації ПН/РК не надійшла;
  • в Електронному кабінеті відсутні дані про реєстрацію ПН/РК та інспектор по телефону підтвердив, що документ не надійшов.

За інформацією ГУ ДФС у Тернопільській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
262

Оподаткування подарунків працівникам

Оподаткування подарунків працівникам – на що слід звернути увагу при оподаткуванні подарунків працівникам і відображенні їх у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку. Чи обкладаються новорічні подарунки ПДФО, військовим збором, ЄСВ та ПДВ?
25525

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
1490

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
216306

Приклади відрахувань із заробітної плати 2023 року

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще можуть бути й аліменти та інші обов’язкові платежі. Усе про відрахування із заробітної плати 2023 року — у статті.
301827