Робота за комп’ютером: що врахувати роботодавцю

Із 08.05.2018 набрали чинності Вимоги щодо безпеки та захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями, затверджені наказом Мінсоцполітики від 14.02.2018 № 207 (далі — Вимоги). Вони:

  • поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності, організаційно-правової форми і видів діяльності;
  • встановлюють мінімальні вимоги безпеки та захисту здоров’я під час роботи з екранними пристроями незалежно від їх типу та моделі.

Вимоги визначають:

  • загальні обов’язки роботодавців;
  • вимоги безпеки до робочих місць працівників;
  • мінімальні вимоги до екранних пристроїв і безпеки під час роботи з ними.

Однак Вимоги не обмежують роботодавця, якщо він бажає встановити більш жорсткі/спеціальні вимоги безпеки і захисту здоров’я та життя працівників під час роботи з екранними пристроями, якщо це не суперечить чинному законодавству.

За інформацією Управління Держпраці у Дніпропетровській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Оплата праці у святкові та вихідні дні

Правила роботи у вихідні, святкові і неробочі дні та правила за якими оплачують таку роботу у мирні часи встановлює Кодекс Законів про працю України (далі – КЗпП). Під час дії воєнного стану діють обмеження та особливості організації трудових відносин.
3248

Новий закон про надання та використання відпусток – які норми скасовані й додані

Законопроєкт №8313 вносить зміни щодо впорядкування надання та використання відпусток. Скасовуються кілька видів відпусток, а також встановлюються правила компенсації за невикористані відпустки під час мобілізації.
5106

Норми робочого часу 2024 для «шестиденки»

Тримайте норми тривалості робочого часу та виробничий календар на 2024 рік для шестиденного робочого тижня. З’ясуйте, які норми діють під час воєнного стану.
9894

Розрахунок при звільненні – приклади

Розрахунок при звільненні: ► компенсація відпусток ►вихідна допомога ►оподаткування розрахунку ►аліменти у виплаті розрахункових при звільненні ► приклади на 2023 та 2024 роки
97351