Відомості про ліки до Державного реєстру лікарських засобів вноситимуть по-новому

МОЗ підготував проект постанови КМУ «Про внесення змін до Положення про Державний реєстр лікарських засобів» і оприлюднив його для громадського обговорення на власному офіційному сайті.

Реформа системи охорони здоров’я, зокрема впровадження електронних рецептів та проведення публічних закупівель лікарських засобів через електронну систему закупівель, потребує наразі інтеграції та налагодженої роботи різних електронно-інформаційних систем із Державним реєстром лікарських засобів.

Державний реєстр лікарських засобів України — документ, що містить відомості про лікарські засоби, дозволені для виробництва і застосування в медичній практиці.

Розроблений МОЗ проект постанови має забезпечити:

  • уніфікацію внесення відомостей про лікарські засоби до Державного реєстру лікарських засобів відповідно до національних стандартів, гармонізованих з міжнародними стандартами ISO;
  • інтеграцію та злагоджену роботу різних електронно-інформаційних систем із Державним реєстром лікарських засобів.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33245

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4383

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
27060

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3253