Чи можна скоротити працівника предпенсійного віку

КЗпП встановлює перелік працівників, яким надають переважне право залишитися на роботі після скорочення чисельності чи штату працівників у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці (ст.42 КЗпП). Зокрема, за рівних умов продуктивності праці і кваліфікації перевагу надають:

  • сімейним працівникам — за наявності двох і більше утриманців;
  • особам, у сім’ях яких немає інших працівників із самостійним заробітком;
  • працівникам із тривалим безперервним стажем роботи у цій установі, організації;
  • працівникам, які навчаються у вищих і середніх спеціальних навчальних закладах без відриву від виробництва;
  • учасникам бойових дій, інвалідам війни та особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993 № 3551-XII;
  • авторам винаходів, корисних моделей, промислових зразків і раціоналізаторських пропозицій;
  • працівникам, які зазнали у цій установі, організації трудового каліцтва або занедужали на професійне захворювання;
  • особам із числа депортованих із України протягом п’яти років з часу повернення на постійне місце проживання в Україні;
  • колишнім військовослужбовцям строкової служби, військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які проходили альтернативну (невійськову) службу, — протягом двох років із дня звільнення їх зі служби.

Законодавство забороняє дискримінацію працівників за віком (ст. 21 КЗпП). Для захисту цієї категорії працівників нормотворці прийняли Закон України «Про внесення зміни до статті 42 Кодексу законів про працю України щодо захисту трудових прав працівників» від 06.04.2017 № 2005–VIII. Відповідно до нього переважне право залишитись на роботі також мають працівники, яким залишилося менше трьох років до настання пенсійного віку.

За інформацією Управління Держпраці у Дніпропетровській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Оплата праці у святкові та вихідні дні

Правила роботи у вихідні, святкові і неробочі дні та правила за якими оплачують таку роботу у мирні часи встановлює Кодекс Законів про працю України (далі – КЗпП). Під час дії воєнного стану діють обмеження та особливості організації трудових відносин.
3248

Новий закон про надання та використання відпусток – які норми скасовані й додані

Законопроєкт №8313 вносить зміни щодо впорядкування надання та використання відпусток. Скасовуються кілька видів відпусток, а також встановлюються правила компенсації за невикористані відпустки під час мобілізації.
5114

Норми робочого часу 2024 для «шестиденки»

Тримайте норми тривалості робочого часу та виробничий календар на 2024 рік для шестиденного робочого тижня. З’ясуйте, які норми діють під час воєнного стану.
9900

Розрахунок при звільненні – приклади

Розрахунок при звільненні: ► компенсація відпусток ►вихідна допомога ►оподаткування розрахунку ►аліменти у виплаті розрахункових при звільненні ► приклади на 2023 та 2024 роки
97353