Працівник відмовився виконувати роботу: чи є порушенням трудової дисципліни

Дисциплінарний проступок — це протиправна дія чи бездіяльність працівника, який порушує встановлений в установі/організації внутрішній трудовий розпорядок. За нього працівнику загрожують догана чи звільнення (ст. 147 КЗпП).

Законодавство, статути і положення про дисципліну можуть передбачати для окремих категорій працівників й інші дисциплінарні стягнення. Однак роботодавцю слід врахувати положення трудового законодавства, які захищають права працівників.

Зокрема, не є порушенням трудової дисципліни, якщо працівник відмовився виконувати роботу, якщо:

  • така робота не передбачена трудовим договором (ст. 31 КЗпП);
  • виникла виробнича ситуація, небезпечна для життя чи здоров’я працівника або людей, які його оточують, і навколишнього середовища (ст. 153 КЗпП);
  • роботодавець відповідно до законодавства не має права вимагати виконання такої роботи від працівника, який належить до певної категорії. Приміром, заборонено залучати до робіт у нічний час та надурочних робіт вагітних, жінок, які мають дітей до трьох років, неповнолітніх працівників (ст. 55, ст. 63 КЗпП).

Роботодавець може звільнити працівника лише за наявності підстав, встановлених у ст. 40 та 41 КЗпП, зокрема, якщо працівник:

  • систематично не виконує без поважних причин обов’язки, покладені на нього трудовим договором або правилами внутрішнього розпорядку, за умови, що до працівника раніше застосовували заходи дисциплінарного чи громадського стягнення (п. 3 ст. 40 КЗпП);
  • допустив прогул без поважних причин (п. 4 ст. 40 КЗпП);
  • з’явився на роботі у нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп’яніння (п. 7 ст. 40 КЗпП);
  • розкрадав майно роботодавця (п. 8 ст. 40 КЗпП);
  • одноразово грубо порушив трудові обов’язки, якщо він належить до категорії працівників, зазначених у п. 1 ст. 41 КЗпП.

За інформацією Управління Держпраці у Хмельницькій області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Оплата праці у святкові та вихідні дні

Правила роботи у вихідні, святкові і неробочі дні та правила за якими оплачують таку роботу у мирні часи встановлює Кодекс Законів про працю України (далі – КЗпП). Під час дії воєнного стану діють обмеження та особливості організації трудових відносин.
3249

Новий закон про надання та використання відпусток – які норми скасовані й додані

Законопроєкт №8313 вносить зміни щодо впорядкування надання та використання відпусток. Скасовуються кілька видів відпусток, а також встановлюються правила компенсації за невикористані відпустки під час мобілізації.
5145

Норми робочого часу 2024 для «шестиденки»

Тримайте норми тривалості робочого часу та виробничий календар на 2024 рік для шестиденного робочого тижня. З’ясуйте, які норми діють під час воєнного стану.
9917

Розрахунок при звільненні – приклади

Розрахунок при звільненні: ► компенсація відпусток ►вихідна допомога ►оподаткування розрахунку ►аліменти у виплаті розрахункових при звільненні ► приклади на 2023 та 2024 роки
97379