Користуйтесь інформаційно-довідковим ресурсом ЗІР із мобільного

ДФС проінформувала, що відтепер платники податків зможуть скористатися Загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом (ЗІР) із мобільного. Для цього потрібно завантажити його мобільні додатки, які відтепер працюють на базі Android та IOS (http://m.zir.sfs.gov.ua/).

ЗІР є корисним сервісом для платників податків, адже завдяки йому ДФС:

  • надає платникам податків оперативну, достовірну та повну інформацію;
  • допомагає уникнути неоднозначного трактування законодавства;
  • підвищує рівень довіри до ДФС з боку платників податків.

Наразі мобільні додатки перебувають у тестовій експлуатації. Тож якщо платники податків матимуть пропозиції та зауваження до них, їх можна надіслати на електронну адресу [email protected]

За інформацією Прес-служби ДФС

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9248

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3786

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
999

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1869