Уряд ввімкнув «зелене світло» централізованим закупівлям

Уряд визначив, за яким порядком створюватимуть централізовані закупівельні організації (ЦЗО) і як вони працюватимуть. Для цього він затвердив постанову, що встановлює особливості створення та діяльності ЦЗО, співпраці ЦЗО та замовників.

Документ встановлює, які ЦЗО можуть визначати Уряд, Рада міністрів АР Крим, органи місцевого самоврядування.

Створені ЦЗО зможуть організовувати і проводити тендери в інтересах замовників відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII з урахуванням особливостей укладення і виконання рамкових угод, визначених уповноваженим органом, та затверджених постановою особливостей.

Джерело: постанова КМУ «Про особливості створення та діяльності централізованих закупівельних організацій» від 27.12.2018 № 1216

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33230

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4366

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
27020

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3249