У разі реконструкції громадських будівель враховуйте нові вимоги до безпеки

Мінрегіон затвердив нові будівельні норми з проектування громадських будівель — ДБН В.2.2-9:2018 «Громадські будинки і споруди. Основні положення».

Положення нового ДБН:

  • вимагають обов’язково в громадських будинках облаштувати сучасні системи охоронної сигналізації, зокрема рамочні пристрої, на вході до будівель та системи відеоспостереження;
  • посилюють вимоги до облаштування громадських будинків системами пожежної безпеки, оповіщення про пожежу та керування евакуацією людей;
  • вводяться надійніші та чутливіші системи пожежної сигналізації, які швидше визначають момент виникнення пожежі та реагують на надзвичайні ситуації. Їх встановлення регламентують ДБН В.2.5-56:2014 «Системи протипожежного захисту».

ДБН В.2.2-9:2018 набере чинності 1 червня 2019 року. Його вимоги обов’язково потрібно виконувати під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель.

Джерело: офіційний сайт Мінрегіону

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33230

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4366

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
27020

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3249