Де ознайомитись із Довідником показників нормативної грошової оцінки земель

ДФС на своєму офіційному веб-порталі розмістила інформацію про нормативну грошову оцінку земель за даними офіційного веб-сайту Держгеокадастру — Довідник показників нормативної грошової оцінки земель населених пунктів станом на 01.01.2019 (далі — Довідник).

Платники податків мають можливість скористатися Довідником за посиланням.

Держгеокадастр у Довіднику систематизував актуальну інформацію про:

  • рік останнього проведення нормативної грошової оцінки земель кожного населеного пункту України та його середню/базову вартість;
  • дату та номер рішення місцевої ради про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту;
  • розрахункову площу;
  • чисельність населення;
  • кошторисну вартість робіт;
  • значення регіональних та зональних коефіцієнтів оцінки.

Розробники документації із землеустрою проводять нормативну грошову оцінку земель щонайменш один раз на 5-7 років (ст. 18 Закону України «Про оцінку земель» від 11.12.2003 № 1378-IV). У 2013 році вони провели нормативну грошову оцінку земель усіх населених пунктів України.

За інформацією ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Індексація зарплати 2025

Про правила для нарахування індексації у 2025 році та як індексувати зарплату протягом 2025 року, якщо оклад змінюється – роз'яснить експерт на прикладах у статті.
106638

Коди економічної класифікації видатків бюджету 2025: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2025 року та їхнього застосування — у цьому огляді
405868

Зразки наказів про звільнення

Треба наказ про звільнення? Скачайте готові зразки наказів про звільнення: типові формулювання для різних ситуацій — від звільнення за власним бажанням до скорочення штату.
99

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
180299

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді