Де ознайомитись із Довідником показників нормативної грошової оцінки земель

ДФС на своєму офіційному веб-порталі розмістила інформацію про нормативну грошову оцінку земель за даними офіційного веб-сайту Держгеокадастру — Довідник показників нормативної грошової оцінки земель населених пунктів станом на 01.01.2019 (далі — Довідник).

Платники податків мають можливість скористатися Довідником за посиланням.

Держгеокадастр у Довіднику систематизував актуальну інформацію про:

  • рік останнього проведення нормативної грошової оцінки земель кожного населеного пункту України та його середню/базову вартість;
  • дату та номер рішення місцевої ради про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту;
  • розрахункову площу;
  • чисельність населення;
  • кошторисну вартість робіт;
  • значення регіональних та зональних коефіцієнтів оцінки.

Розробники документації із землеустрою проводять нормативну грошову оцінку земель щонайменш один раз на 5-7 років (ст. 18 Закону України «Про оцінку земель» від 11.12.2003 № 1378-IV). У 2013 році вони провели нормативну грошову оцінку земель усіх населених пунктів України.

За інформацією ГУ ДФС у Дніпропетровській області

акційна передплата журналів для бухгалтерів

Весняні дива для бухгалтерів! Оформлюйте передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»платіть за 10 місяців, а користуйтеся цілий рік!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20.

Статті за темою

Усі статті за темою

Форма 1-ОПП: нюанси заповнення

Щоб зареєструватись у відповідному органі ДПС як платники податку, бюджетні установи зобов’язані подати контролюючому органу заяву – форма 1-ОПП. Розглянемо, що це за форма, коли її слід подавати і як заповнювати.
59119

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
67556

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
49277

Алгоритм застосування ПСП та відповідальність бухгалтера

Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватися податкова соціальна пільга. Алгоритм застосування ПСП – у статті.
71724

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді