Соціальна відпустка: кому і як надавати

Додаткову оплачувану соціальну відпустку тривалістю 10 к. дн. без урахування святкових і неробочих днів за статтею 73 КЗпП надають:

  • жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, дитину з інвалідністю або усиновлену дитину;
  • матері особи з інвалідністю з дитинства підгрупи А І групи;
  • одинокій матері;
  • батьку дитини або особи з інвалідністю з дитинства підгрупи А І групи, який виховує їх без матері, у т. ч. в разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі;
  • особі, яка взяла під опіку дитину;
  • особі з інвалідністю з дитинства підгрупи А І групи;
  • одному з прийомних батьків (ст. 19 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР, далі — Закон про відпустки).

Право на соціальну відпустку залежить від віку дитини. Вік дитини з інвалідністю, усиновленої дитини, дитини під опікою, дитини в одинокої матері/батька Закон про відпустки не встановлює. Тож слід керуватися загальними нормами, за якими дитиною є особа віком до 18 років (повноліття), якщо вона не набуває прав повнолітньої раніше за законом, застосовуваним до неї.

Соціальну відпустку роботодавець надає щорічно в будь-який час календарного року, незалежно від відпрацьованого часу або дати народження дитини. Тож працівник, який має на неї право, не втрачає його також у році, коли дитина досягнула повноліття.

За інформацією Управління Держпраці у Кіровоградській області

акційна передплата журналів для бухгалтерів

Весняні дива для бухгалтерів! Оформлюйте передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»платіть за 10 місяців, а користуйтеся цілий рік!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20.

Статті за темою

Усі статті за темою

Доплата за виконання обов’язків тимчасово відсутнього або відстороненого працівника

Працівники бюджетних установ часто мають виконувати обов’язки інших — тимчасово відсутніх або відсторонених. Як оформити та нарахувати доплату за виконання обов’язків тимчасово відсутнього/відстороненого працівника? Від окладу за якою посадою встановлювати доплату? Пояснюємо на прикладі робочої ситуації.
76322

Скорочення працівників

Алгоритм скорочення працівників під час карантину й не тільки розглянемо у даній консультації.
8171

Наказ про відкликання з відпустки

Відкликання з відпустки працівника – чи можна це зробити? Як скласти розпорядження про відкликання з відпустки, наказ? Роз’яснимо покроково.
47458

Документальне оформлення підсумованого обліку робочого часу

Досить поширені ситуації, коли з огляду на режим роботи та процеси в установі неможливо встановити звичайний 8-годинний робочий час. У цьому випадку на допомогу приходить підсумований облік робочого часу. Що це означає, де застосовується та як правильно здійснити документальне оформлення – читайте далі у статті.
11766

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді