Працівник захворів під час щорічної відпустки: чи можна перенести

До щорічних відпусток не включають дні тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої лікарняним.

Калькулятор днів щорічної відпустки

Якщо працівник захворів під час щорічної відпустки і в нього є документальне підтвердження — листок непрацездатності, невикористану частину відпустки роботодавець має надати одним із способів:

Спосіб, у який працівник отримає невикористану частину відпустки, обирають за згодою між працівником і роботодавцем. Тож працівник має звернутися до роботодавця, аби:

  • узгодити, як продовжити або перенести відпустку на бажаний термін;
  • повідомити про причини продовження/перенесення відпустки.

Роботодавець на підставі листка непрацездатності та заяви працівника має видати наказ про продовження або перенесення відпустки.

Відпустку продовжують або переносять на кількість к. дн. хвороби, які припадають на період відпустки.

За інформацією Управління Держпраці у Львівській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Доповідна записка – бланк та зразок

✔️Доповідна записка бухгалтера – це документ, який інформує керівника вищого рівня щодо ситуації, яка склалася, певні події, результати роботи. Як скласти доповідну записку? Які є вимоги щодо її змісту? Наведемо зразки для різних робочих ситуацій.
83269

Оплата праці у святкові та вихідні дні

Правила роботи у вихідні, святкові і неробочі дні та правила за якими оплачують таку роботу у мирні часи встановлює Кодекс Законів про працю України (далі – КЗпП). Під час дії воєнного стану діють обмеження та особливості організації трудових відносин.
3334

Новий закон про надання та використання відпусток – які норми скасовані й додані

Законопроєкт №8313 вносить зміни щодо впорядкування надання та використання відпусток. Скасовуються кілька видів відпусток, а також встановлюються правила компенсації за невикористані відпустки під час мобілізації.
5958

Норми робочого часу 2024 для «шестиденки»

Тримайте норми тривалості робочого часу та виробничий календар на 2024 рік для шестиденного робочого тижня. З’ясуйте, які норми діють під час воєнного стану.
10058