Оплачуємо надурочні години за підсумованого обліку робочого часу

Режим підсумованого обліку робочого часу можуть вводити в установах/організаціях:

  • що діють безперервно;
  • де за умовами роботи не може бути додержана встановлена для даної категорії працівників щоденна/щотижнева тривалість робочого часу (ст. 61 КЗпП).

Обліковий період роботодавець має встановити в колективному договорі. Він охоплює робочий час і години роботи у вихідні й святкові (неробочі) дні, години відпочинку.

Переробіток в окремі дні роботодавець може компенсувати додатковими днями відпочинку або відповідним зменшенням тривалості роботи в інші дні облікового періоду.

Усі години надурочної роботи оплачують у кінці облікового періоду або під час звільнення працівника.

Табель обліку робочого часу бланк

Загальну кількість надурочних годин за обліковий період визначають як різницю між фактично відпрацьованим часом і нормою годин за цей період.

Аби визначити годинну ставку для оплати надурочних годин, місячний оклад працівника поділіть на середньомісячну кількість годин за обліковий період.

Щоб розрахувати середньомісячну кількість годин за обліковий період, норму тривалості робочого часу за обліковий період поділіть на кількість місяців в обліковому періоді.

Джерело: Лист Мінсоцполітики від 04.03.2019 № 248/0/206-19

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71725

Наказ про відрядження – всі зразки

Наказ на відрядження складають на особу, яку направляють для виконання роботи за кордон або в інший населений пункт. Експерт надає готові зразки наказі про відрядження або про його припинення.
132052

Нарахування лікарняного новоприйнятому працівнику: приклади розрахунків

Працівника щойно прийняли на роботу, а він захворів і подав до установи лікарняний листок. Бухгалтер має обчислити допомогу за цим лікарняним так, щоб не дати шансів перевіряючим із ПФУ чи Держпраці оштрафувати установу. Тож як правильно розрахувати лікарняні новоприйнятому працівнику, якщо відпрацьовано менше місяця або менше 6 місяців?
15193

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді