Звітуйте до ФСС про заборгованість зі сплати коштів

Змінилися терміни подання та форма Звіту страхувальників по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України (далі — Звіт).

Нова форма звіту по заборгованості страхувальника

Із І кварталу 2019 року щоквартально мають подавати Звіт страхувальники, які станом на звітну дату мають заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов’язкове державне соціальне страхування:

  • у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності;
  • від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності.

Звіт подають до повного погашення суми заборгованості:

  • до 10 квітня — за І квартал звітного року;
  • до 10 липня — за півріччя;
  • до 10 жовтня — за 9 місяців;
  • до 15 січня — за рік.

Звіт складають наростаючим підсумком з початку року в гривнях з копійками та завіряють підписами керівника та головного бухгалтера (за наявності), скріпляють печаткою (за наявності).

Звіт подають до відділень робочих органів виконавчої дирекції ФСС одним із способів:

  • особисто на паперових носіях;
  • засобами поштового зв’язку — з повідомленням про вручення та з описом вкладення. Звіт на адресу ФСС слід направити не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку його подання.

Якщо страхувальник змінив місцезнаходження/місце проживання на іншу адміністративно-територіальну одиницю у звітному періоді, Звіт за цей звітний період слід подавати до органу ФСС за новим місцезнаходженням.

Відповідні зміни правління ФСС встановило постановою «Про деякі питання обліку заборгованості страхувальників зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України» від 12.12.2018 № 28.

За інформацією Управління виконавчої дирекції ФСС у Кіровоградській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Баланс форма 1-дс – експертний зразок

Баланс 1 – це традиційний фінансовий звіт. Якими є загальні вимоги до складання звіту Баланс форма 1-дс , яку саме інформацію у 2023 році мають розкривати щодо своїх активів і пасивів бюджетні установи – підкаже експерт, а також надасть зразок заповнення.
64927

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
42709