Як виправити помилки у декларації з екоподатку за IV квартал 2018 року

Якщо виявили помилки в податковій декларації з екологічного податку за IV квартал 2018 року (далі — Декларація), подайте уточнюючу декларацію, у якій правильно вкажіть показники викидів двоокису вуглецю.

Скачати бланк декларації з екологічного податку

Уточнюючу декларацію за IV квартал 2018 року подавайте з окремо виділеними у додатку 1 «за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення» (розрахунок 1) зобов’язаннями за викиди двоокису вуглецю.

Коли відображатимете дані про них, залиште в рядку 4; 4.1 податкове зобов’язання за кодом забруднюючої речовини 243.4.1 (двоокис вуглецю) зі ставкою 0,41 грн за тонну.

Вкажіть показники:

  • у рядка 5 «Податкове зобов’язання, що уточнюється» — податкове зобов’язання по поданій звітній декларації в додатку 1 (рядок 4).
  • у рядку 5.2 «зобов’язання, що зменшується» — суму різниці між рядками 5 та 4.

У додатку 1 «за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення» (розрахунок 2) до Декларації, коли відображатимете інші стаціонарні джерела забруднення без двоокису вуглецю — залиште в рядку 4; 4.1 податкове зобов’язання забруднюючої речовини без двоокису вуглецю.

Вкажіть показники:

  • у рядку 5 «податкове зобов’язання, що уточнюється» — «0»;
  • у рядку 5.1 «зобов’язання, що збільшується» — суму різниці між рядками 5 та 4;
  • у рядку 6 — розмір штрафу;
  • у рядку 7 — суму штрафу (р.5.1* р.6).

Не додавайте до уточнюючої декларації інших додатків (за іншими видами об’єктів оподаткування), які подавали разом із декларацією, якщо у них немає помилок.

За інформацією ГУ ДФС у місті Києві

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
262

Оподаткування подарунків працівникам

Оподаткування подарунків працівникам – на що слід звернути увагу при оподаткуванні подарунків працівникам і відображенні їх у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку. Чи обкладаються новорічні подарунки ПДФО, військовим збором, ЄСВ та ПДВ?
25527

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
1491

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
216308

Приклади відрахувань із заробітної плати 2023 року

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще можуть бути й аліменти та інші обов’язкові платежі. Усе про відрахування із заробітної плати 2023 року — у статті.
301842