На посаду голів місцевих державних адміністрацій — без конкурсу

Кандидати на посади голів місцевих державних адміністрацій не проходитимуть конкурсного відбору.

Так, вчора Верховна Рада прийняла закон (законопроект № 7126), який виводить з під дії Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII (далі — Закон № 889) посади голів місцевих державних адміністрацій та їх заступників.

Голів місцевих держадміністрацій, відповідно до Конституції України, призначатиме Президент України за поданням Кабміну. Дотепер їх призначали з урахуванням пропозицій Комісії з питань вищого корпусу державної служби за результатами конкурсного відбору.

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Органи місцевого самоврядування в Україні

Органи місцевого самоврядування (ОМС) – це виборні та інші органи територіальних громад, які мають повноваження вирішувати питання місцевого значення. Бухгалтер, який працевлаштовується у виконавчий орган місцевої ради, бюджетні установи, що фінансуються з місцевого бюджету, має розуміти не лише структуру установи, в якій працює, а й структуру ОМС, їх повноваження, у т. ч. щодо бюджету, отримання фінансування тощо. Розглянемо це детальніше.
103891

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
78895

Додаткова відпустка посадовій особі ОМС за стаж державної служби

Посадовець органів місцевого самоврядування (ОМС) має можливість щорічної додаткової відпустки за вислугу років. Однак є посадовці ОМС, які мають ще й досвід державної служби. Чи зараховується стаж державної служби у вислугу років такого посадовця? Дізнаємося про це й тривалість таких відпусток.
13339

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді