Нарахували дохід працівнику: коли сплатити ПДФО

Установа, яка нарахувала/виплатила оподатковуваний дохід на користь працівника, має утримати ПДФО із суми такого доходу за його рахунок (пп.168.1 ПК).

ПДФО сплатіть/перерахуйте до бюджету під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом. Банк прийме платіжні документи на виплату доходу лише з розрахунковим документом, за яким перераховуєте ПДФО.

Якщо оподатковуваний дохід надаєте у негрошовій формі чи виплачуєте готівкою з каси, ПДФО сплачуйте/перераховуйте до бюджету протягом трьох банківських днів.

Якщо оподатковуваний дохід нарахували, але не виплатили працівнику, ПДФО перерахуйте до бюджету упродовж 30 к. дн.

За інформацією ГУ ДФС у Хмельницькій області

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Рахунки ЄСВ 2024

Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не змінювались з 2021 року. Бухгалтер, який перераховує ЄСВ, має знати які є види рахунків та коли їх використовувати, де завжди будуть актуальні реквізити рахунків, як правильно заповнювати призначення платежу у платіжній інструкції та що робити, якщо ЄСВ сплатили на інший рахунок (для зарахування зарплатних податків – ПДФО/військового збору).
2346

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
49203

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
12630

Алгоритм застосування ПСП та відповідальність бухгалтера

Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватися податкова соціальна пільга. Алгоритм застосування ПСП – у статті.
75285

Декларація про доходи

Податкова декларація про майновий стан і доходи – за якою формою звітувати у 2024 році за 2023 рік.⚡️Знайдете тут зразок заповнення декларації про доходи та рекомендації для отримання податкової знижки.
56966

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді