Повідомлення за формою № 20-ОПП: чи можна подати через Електронний кабінет

Податківці нагадують, що платники податків можуть подати Повідомлення про об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за ф. 20-ОПП за допомогою Електронного кабінету. У цьому випадку форма 20-ОПП бланк має містити:

  • реєстраційні дані платника — заповнить автоматично програмне забезпечення за даними ДФС;
  • дані про об’єкти оподаткування — заповнює платник самостійно.

Скачати бланк Форми №20-ОПП

Форму № 20-ОПП ДФС опрацює автоматично і результат опрацювання відобразить у Квитанції № 2. Її зможете переглянути в режимі «Вхідні/вихідні документи» Електронного кабінету.

Дані про об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням ДФС відображатиме в режимі «Облікові дані платника» Електронного кабінету.

Якщо не подали форму № 20-ОПП у строки, які встановив ПК, подайте її з інформацією про об’єкти оподаткування невідкладно.

За інформацією ГУ ДФС у Львівській області

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
152800

Електронна декларація – заповнення

Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
82890

Електронна декларація: форма та терміни подання

Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
106271

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності.
9573

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді