Повідомлення за формою № 20-ОПП: чи можна подати через Електронний кабінет

Податківці нагадують, що платники податків можуть подати Повідомлення про об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за ф. 20-ОПП за допомогою Електронного кабінету. У цьому випадку форма 20-ОПП бланк має містити:

  • реєстраційні дані платника — заповнить автоматично програмне забезпечення за даними ДФС;
  • дані про об’єкти оподаткування — заповнює платник самостійно.

Скачати бланк Форми №20-ОПП

Форму № 20-ОПП ДФС опрацює автоматично і результат опрацювання відобразить у Квитанції № 2. Її зможете переглянути в режимі «Вхідні/вихідні документи» Електронного кабінету.

Дані про об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням ДФС відображатиме в режимі «Облікові дані платника» Електронного кабінету.

Якщо не подали форму № 20-ОПП у строки, які встановив ПК, подайте її з інформацією про об’єкти оподаткування невідкладно.

За інформацією ГУ ДФС у Львівській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Баланс форма 1-дс – експертний зразок

Баланс 1 – це традиційний фінансовий звіт. Якими є загальні вимоги до складання звіту Баланс форма 1-дс , яку саме інформацію у 2023 році мають розкривати щодо своїх активів і пасивів бюджетні установи – підкаже експерт, а також надасть зразок заповнення.
64726

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
42432

Нова податкова накладна 2023: порядок заповнення

З 01 серпня 2023 року діє оновлена форма податкової накладної. Як заповнити нову форму – приклад заповнення податкової накладної та інша корисна інформація щодо цього штрафонебезпечного документа – у даному огляді.
78301