Ревізори перевірять, чи правомірно орендодавець користується пільгою

Плата за землю — це обов’язковий платіж у складі податку на майно, яку справляють у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності (пп. 14.1.1 ПК).

Перелік земельних ділянок, які не оподатковують земельним податком, визначає стаття 283 ПК.

Зразок декларації з плати за землю

Якщо користуєтесь пільгами із земельного податку і надаєте в оренду земельні ділянки/окремі будівлі, споруди або їх частини, сплачуйте податок за такі земельні ділянки/земельні ділянки під такими будівлями/їх частинами, на загальних підставах з урахуванням прибудинкової території (п. 284.3 ПК).

Користуйтеся пільгами зі сплати земельного податку лише якщо здаєте в оренду будівлі, споруди або їх частини в тимчасове користування/оренду іншим бюджетним установам, дошкільним, загальноосвітнім освітнім закладам незалежно від форм власності і джерел фінансування

За інформацією ДФС у Запорізькій області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
256

Оподаткування подарунків працівникам

Оподаткування подарунків працівникам – на що слід звернути увагу при оподаткуванні подарунків працівникам і відображенні їх у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку. Чи обкладаються новорічні подарунки ПДФО, військовим збором, ЄСВ та ПДВ?
25423

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
1434

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
215650

Приклади відрахувань із заробітної плати 2023 року

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще можуть бути й аліменти та інші обов’язкові платежі. Усе про відрахування із заробітної плати 2023 року — у статті.
301304