Установа придбала/орендувала авто для власних потреб: чи подавати ф. № 20-ОПП

Установа зобов’язана повідомити про придбане/орендоване авто ДФС (п. 8.1 Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Мінфіну від 09.12.2011 № 1588; далі — Порядок № 1588).

Об’єкти, що оподатковують, і об’єкти, що пов’язані з оподатковуваними або через які провадите діяльність (далі — об’єкти), — це майно та дії, у зв’язку з якими в установи виникають обов’язки зі сплати податків та зборів (п. 8.2 Порядку № 1588).

Якщо зареєстрували, створили чи відкрили такі об’єкти, упродовж 10 робочих днів подайте до ДФС за основним місцем обліку форму № 20-ОПП (п. 8.4 Порядку № 1588).

Скачати форму 20-ОПП

Отже, якщо установа придбала/орендувала авто для своїх потреб або потреб відокремленого підрозділу/філії упродовж 10 робочих днів з моменту, як придбали/ оформили договір оренди, подайте до ДФС за основним місцем обліку установи ф. № 20-ОПП.

Якщо установа придбала/орендувала авто для відокремленого підрозділу/філії, у графі «Місцезнаходження об’єкта оподаткування» форми № 20-ОПП зазначте адресу відокремленого підрозділу/філії чи місце, де перебуває авто.

У формі № 20-ОПП вкажіть відомості про щойно придбане/орендоване або відчужене авто, а інформацію про авто, за якими змін не було, не вказуйте.

За інформацією ГУ ДФС у Дніпропетровській області

image55

Інструкції заповнення й зразки, що знадобляться для звітності:

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
2982

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100121

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
51336

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81657

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді