Як сумістити посаду головного бухгалтера та інспектора з кадрів

Працівникам установи, які паралельно зі своєю основною роботою виконують додаткову роботу за іншою професією/посадою або обов’язки тимчасово відсутнього працівника, потрібно за це доплатити. Розмір доплати та умови, на яких її здійснюєте, встановіть у колективному договорі.

Зразок посадової інструкції бухгалтера

Госпрозрахункові підприємства, у т. ч. комунальні, мають право самостійно визначати в колективному договорі форми і системи оплати праці, види та розміри доплат, надбавок, премій тощо. Єдина умова — якщо вони дотримують норм і гарантій, які передбачає законодавство, генеральна, галузева/міжгалузева і територіальні угоди (ст. 15 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 № 108/95-ВР, ст. 97 КЗпП).

Підприємство госпрозрахункової сфери самостійно вирішує, чи доручати працівникові додатковий обсяг робіт, та встановлює доплату за те, що працівник суміщає професії чи виконує обов’язки відсутнього працівника.

Суміщати професії/посади можна, якщо:

  • працівник погодився на це;
  • суміщення професій не перевищує тривалості робочого дня/зміни працівника;
  • це економічно вигідно роботодавцю і не погіршує якість продукції, виконуваних робіт, послуг.

Не суміщайте професії/посади, якщо законодавство передбачає вимоги до рівня освіти та стану здоров’я.

За інформацією ГУ Держпраці у Львівській області

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86358

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
9711

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді