У жовтні матимемо триденну міні-відпустку

Кожен з нас вже звик до наймолодшого державного свята  Дня захисника України. Навіть попри те що цей святковий день запроваджено указом Президента України Петра Порошенка 14 жовтня 2014 р. А цього року у зв’язку з цим святом українці матимуть ще й триденну міні-відпустку.

Так, цьогоріч це свято для працівників, які працюють за 5-денним робочим тижнем,  принесе ще й міні-відпустку. Адже 14 жовтня припадає на суботу, що є вихідним днем. А якщо святковий або неробочий день спіпадає з вихідним днем, то вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого (ст. 67 Кодексу законів про працю України).

Тому вихідний день буде перенесений на понеділок 16 жовтня, і працівники матимуть додатковий день для відпочинку.

До того ж не забудьте, що робочий день 13 жовтня потрібно скоротити на одну годину як передсвятковий. 

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86595

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
10101

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді