Уряд відтермінував застосування нового Національного переліку для закупівель ліків

Уряд ухвалив постанову «Деякі питання закупівель лікарських засобів» від 27.09.2017 № 718, якою відтермінував для закладів охорони здоров’я обов’язкове проведення закупівлі тих лікарських засобів, які включені до Національного переліку основних лікарських засобів, на 1 січня 2018 року.

Таке рішення дає змогу закладам охорони здоров'я продовжувати до кінця року закупівлю лікарських засобів, які:

Із 1 січня 2018 року заклади охорони здоров’я також зможуть закуповувати й інші лікарські засоби, зареєстровані в Україні та не зазначені у Національному переліку основних лікарських засобів, після того, як повністю забезпечать потребу в ліках, які входять до нього.

Джерело: Урядовий  портал

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3869

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
35098

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5861

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29388

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді