Уряд ухвалив постанову «Деякі питання закупівель лікарських засобів» від 27.09.2017 № 718, якою відтермінував для закладів охорони здоров’я обов’язкове проведення закупівлі тих лікарських засобів, які включені до Національного переліку основних лікарських засобів, на 1 січня 2018 року.
Таке рішення дає змогу закладам охорони здоров'я продовжувати до кінця року закупівлю лікарських засобів, які:
Із 1 січня 2018 року заклади охорони здоров’я також зможуть закуповувати й інші лікарські засоби, зареєстровані в Україні та не зазначені у Національному переліку основних лікарських засобів, після того, як повністю забезпечать потребу в ліках, які входять до нього.
Джерело: Урядовий портал
Укласти договір про закупівлю – це пів справи, аби його виконати за кошти державного чи місцевого бюджету – обов’язково потрібно зареєструвати взяття відповідного бюджетного зобов’язання. Розберемо окремі нюанси укладення договорів та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі.
Процедура оренди державного та комунального майна 2024 для держорганів, ОМС, бюджетних установ регламентована різними нормативно-правовими актами. Розглянемо чим керуватись при передачі в оренду державного чи комунального майна.
Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
Замовник має оприлюднювати звіт про укладений договір, укладений без використання електронної системи закупівель. Тримайте покрокову інструкцію.
Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.