Як розраховувати доплату до мінімалки за підсумованого обліку робочого часу

В Мінсоцполітики роз’яснили, як розрахувати доплату до розміру мінімальної заробітної плати працівникам у разі підсумованого обліку робочого часу.

Наприкінці кожного місяця працівникам, які працюють на умовах підсумованому обліку робочого часу, нараховують належну їм заробітну плату за умовами оплати праці, а саме: оклад, доплати і надбавки, в т. ч. за роботу у нічний час, у святкові і неробочі дні тощо. Після закінчення облікового періоду за наявності надурочних годин таким працівникам оплачують надурочну роботу, враховуючи вимогу статті 107 Кодексу законів про працю України про оплата у подвійному розмірі роботи у святкові та неробочі дні.

Водночас за законодавством про працю  розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати.

Нагадаємо, що під час розрахунку заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру не враховують:

  • доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров'я;
  • доплати за роботу в нічний та надурочний час;
  • доплати роз'їзний характер робіт;
  • премії до святкових і ювілейних дат.

Отже, якщо працівник має право на підвищену оплату за роботу у святковий (неробочий) день, таку виплату потрібно враховувати у заробітній платі для забезпечення її мінімального розміру.

Натомість надурочну роботу оплачують понад розмір мінімальної заробітної плати.

Лист Мінсоцполітики від 21.08.2017 №2231/0/101-17

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Довідка про доходи: бланк, зразок

Довідка про доходи має відповідати даним бухобліку. Відповідальність за достовірність даних у довідці про заробітну плату несе головбух і керівник установи. Тож, експерт надає чинний бланк та зразок заповнення для отримання візи, оформлення субсидії, нарахування пенсії, виплат соцстрахування, отримання податкової знижки.
211708

Зразок наказу про преміювання працівників

За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників.
198009

Індексація зарплати 2024

З 01.01.2024 буде відновлено дію Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» від 03.07.1991 № 1282-XII (далі – Закон № 1282) і, відповідно, Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2023 № 1078 (далі – Порядок № 1078).
3016

Грошове забезпечення військовослужбовців 2024

Як правильно обчислити грошове забезпечення військовослужбовців 2024 року, у якому розмірі нарахувати, які виплати входять до нього, коли і де виплачувати, як оподатковувати — дізнаєтеся з даної публікації.
13647

Погодинна оплата праці: особливості

Як впровадити погодинну оплату праці, які показники необхідні для розрахунку зарплати за такої оплати праці, як бути з мінімалкою та мінімальною базою ЄСВ, як оплачується погодинна викладацька робота? Відповіді – у даному огляді.
72162