Зазнав змін Державний реєстр лікарських засобів

Уряд затвердив зміни до пункту 4 Положення про Державний реєстр лікарських засобів України, затвердженого постановою КМУ від 31.03.2004 № 411.

Оновлені норми встановлюють перелік національних стандартів, прийнятих на основі міжнародних стандартів і гармонізованих з міжнародними стандартами ISO, відповідно до яких МОЗ вноситиме відомості про лікарський засіб до Державного реєстру лікарських засобів (далі — Реєстр).

Це дасть змогу уніфікувати внесення інформації про лікарські засоби до Реєстру, сприятиме подальшій його інтеграції з ProZorro та злагодженій роботі різних електронно-інформаційних систем із Реєстром. А також наблизить нормативно-правові акти України до практики Європейського Союзу.

Нагадаємо, що Реєстр містить відомості про лікарські засоби, дозволені для виробництва і застосування в Україні.

Джерело: постанова КМУ від 08.05.2019 № 387 «Про внесення змін до пункту 4 Положення про Державний реєстр лікарських засобів»

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33186

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4320

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
26948

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3243