Податківці нагадали, що установа-роботодавець може допустити працівника до роботи, за умови, якщо:
- укладе з працівником трудовий договір, який оформить наказом/розпорядженням власника;
- повідомить ДФС про нового працівника.
Повідомлення про прийняття працівника на роботу (далі — повідомлення) подайте ДФС за місцем обліку установи одним із способів:
- засобами електронного зв’язку;
- на паперових носіях, разом з копією в електронній формі;
- на паперових носіях, якщо трудові договори уклали не більше ніж із п’ятьма особами.
Повідомлення подавайте до початку роботи працівника за формою згідно з додатком до постанови КМУ «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» від 17.06.2015 № 413.
За інформацією ГУ ДФС в Івано-Франківській області
Правила роботи у вихідні, святкові і неробочі дні та правила за якими оплачують таку роботу у мирні часи встановлює Кодекс Законів про працю України (далі – КЗпП). Під час дії воєнного стану діють обмеження та особливості організації трудових відносин.
Законопроєкт №8313 вносить зміни щодо впорядкування надання та використання відпусток. Скасовуються кілька видів відпусток, а також встановлюються правила компенсації за невикористані відпустки під час мобілізації.
Тримайте норми тривалості робочого часу та виробничий календар на 2024 рік для шестиденного робочого тижня. З’ясуйте, які норми діють під час воєнного стану.
Тримайте оновлений розрахунок норм тривалості робочого часу на 2024 рік. Норми робочого часу 2024 розраховані для п’ятиденного робочого тижня.
Розрахунок при звільненні: ► компенсація відпусток ►вихідна допомога ►оподаткування розрахунку ►аліменти у виплаті розрахункових при звільненні ► приклади на 2023 та 2024 роки