Обмін даними між держустановами відбуватиметься автоматично в системі «Трембіта»

Запрацювала перша електронна взаємодія, реалізована в національній системі електронної взаємодії «Трембіта». Перший автоматичний обмін даними запроваджений між Національною службою здоров’я України та Держлікслужбою.

Система «Трембіта» — основа електронного урядування. Завдяки їй відомства та органи влади можуть безпечно та оперативно обмінюватися необхідною інформацією для більш якісної взаємодії між собою, а також з громадянами та представниками бізнесу.

«Масштабне впровадження «Трембіти» дає початок невідворотним змінам у взаємодії державних органів. Адже це — швидкість та прозорість державних процесів, що виливається в економію часу та раціональне використання бюджетних коштів», — розповів Олександр Риженко, голова Державного агентства з питань електронного урядування.

Наразі електронна взаємодія сприятиме ефективній реалізації Урядової програми реімбурсації «Доступні ліки». Найближчим часом планують запустити електронні послуги з ліцензування в медичній сфері: онлайн можна буде отримати ліцензії на виробництво, продаж та імпорт ліків.

Джерело: Урядовий портал

Закупівлі ліків в регіонах: типові помилки і порушення

Обмін даними між держустановами відбуватиметься автоматично в системі «Трембіта»
Іван Лахтіоновкоординатор проекту «DoZorro», ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна»
Моніторинг закупівель ліків доводить, що замовники в регіонах і надалі припускаються помилок та порушень. Їх аналіз допомагає зрозуміти, де слабкі місця і як вчиняти правильно.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3532

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34649

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5576

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29022

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді