МОЗ вніс зміни для закупівель через міжнародні організації

На кошти, заощаджені під час закупівель через міжнародні організації, у МОЗ планують додатково закупить препарати для орфанних хворих.

Цього року потребу за орфанними напрямами, що включені в бюджетну програму 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру», формують за оновленими методиками розрахунку, розробленими МОЗ та Київською школою економіки. Розрахунки грунтуються на фактичному формуванні реєстрів пацієнтів із зазначенням їх типу хвороби, ваги, віку.

Покривати потребу в окремих лікарських засобах медзаклади можуть і за рахунок закупівель за кошти місцевих бюджетів тих препаратів, що внесені до Національного переліку основних лікарських засобів. Серед них: Силденафіл, Ітреконазол, Філграстим, Вориконазол.

Слід враховувати також зміни у переліках лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються на підставі угод (договорів) із спеціалізованими організаціями, за напрямами використання бюджетних коштів у 2017, 2018 та 2019 роках за бюджетною програмою «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру». Постановою від 22.05.2019 № 448 КМУ вніс до таких переліків зміни в частині кількості, форм випуску, дозувань окремих лікарських засобів, назв та комплектації медичних виробів.

Джерело: єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33190

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4330

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
26961

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3244