Коли бюджетна установа сплачує земельний податок

Податківці нагадали, що ПК встановлює пільги зі сплати земельного податку для бюджетних установ, зокрема, закладів освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, фізичної культури і спорту та інших закладів.

Користуйтеся пільгами із земельного податку, якщо надаватимете в оренду земельні ділянки/окремі будівлі, споруди або їх частини (далі — об’єкти) іншим бюджетним установам, дошкільним, загальноосвітнім освітнім закладам незалежно від форм власності і джерел фінансування.

Однак, якщо надаєте об’єкти в оренду комерційним установам, подавайте податкову декларацію з плати за землю і сплачуйте земельний податок з урахуванням прибудинкової території на загальних підставах (п. 284 ПК).

За інформацією ГУ ДФС у Харківській області

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Алгоритм застосування ПСП та відповідальність бухгалтера

Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватися податкова соціальна пільга. Алгоритм застосування ПСП – у статті.
74402

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
45827

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
10746

Декларація про доходи

Податкова декларація про майновий стан і доходи – за якою формою звітувати у 2024 році за 2023 рік.⚡️Знайдете тут зразок заповнення декларації про доходи та рекомендації для отримання податкової знижки.
56135

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок наказу

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
259921

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді