Уряд вніс зміни до порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій

Уряд вніс зміни до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з нього (далі — Порядок).

Зокрема, Уряд змінив форму реєстраційної заяви, яку установи подають, аби зареєструвати/змінити/виключити неприбуткову установу/організацію з Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі — Реєстр).

Реєстраційну заяву та документи, які додають до неї, аби включити установу до Реєстру, ДФС розглядатиме тепер протягом 3 р. дн. з дня, коли її отримала. Раніше ДФС розглядала таку заяву 14 к. дн.

Якщо немає підстав не включати/повторно не включати установу до Реєстру, не присвоювати зміну/ознаку неприбутковості, ДФС протягом 3 р. дн. з дня, коли отримала заяву та документи до неї, включає/повторно включає установу до Реєстру або присвоює/змінює ознаку її неприбутковості.

Аби отримати Витяг з Реєстру, подайте до ДФС особисто або направте поштою запит за формою із додатку 3 до Порядку.

ДФС надасть Витяг безкоштовно упродовж 3 р. дн. Він міститиме відомості про неприбуткову організацію або повідомлення про те, що відомостей у Реєстрі немає.

Відповідні зміни КМУ затвердив постановою від 22.05.2019 № 423 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. N 440», яка набула чинності 29.05.2019.

За інформацією ГУ ДФС у Запорізькій області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
81

Оподаткування подарунків працівникам

Оподаткування подарунків працівникам – на що слід звернути увагу при оподаткуванні подарунків працівникам і відображенні їх у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку. Чи обкладаються новорічні подарунки ПДФО, військовим збором, ЄСВ та ПДВ?
24721

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
1110

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
212281

Приклади відрахувань із заробітної плати 2023 року

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще можуть бути й аліменти та інші обов’язкові платежі. Усе про відрахування із заробітної плати 2023 року — у статті.
297708