Установа видала працівнику спецодяг та взуття: що з ПДФО

Загальний місячний/річний оподатковуваний дохід платника податку не включає, зокрема, вартість спеціального/форменого одягу та взуття (далі — спецодяг), який установа надала працівнику в тимчасове користування (пп. 165.1.9 ПК).

Відображайте вартість спецодягу в податковому розрахунку за ф. 1ДФ під ознакою доходу «136».

Зразок заповнення форми 1 ДФ

У спецодягу є граничний строк, за який працівник його має використати.

Включайте вартість спец-одягу, у якого не закінчився граничний строк, до складу місячного оподатковуваного доходу працівника, якщо він звільнився і не повернув його установі.

Не включайте вартість спецодягу до місячного оподатковуваного доходу працівника, який звільнився, однак компенсував залишкову вартість цього майна установі.

За інформацією ГУ ДФС у Рівненській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
218

Оподаткування подарунків працівникам

Оподаткування подарунків працівникам – на що слід звернути увагу при оподаткуванні подарунків працівникам і відображенні їх у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку. Чи обкладаються новорічні подарунки ПДФО, військовим збором, ЄСВ та ПДВ?
25302

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
1378

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
215065

Приклади відрахувань із заробітної плати 2023 року

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще можуть бути й аліменти та інші обов’язкові платежі. Усе про відрахування із заробітної плати 2023 року — у статті.
300773