Діє нова форму Запиту про надання витягу з Єдиного державного реєстру

Із 31 травня 2019 року запит про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (далі — Єдиний державний реєстр) слід подавати за новою формою.

А все тому, що Мін'юст вніс зміни до Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, затвердженого власним наказом від 10.06.2016 № 1657/5 (далі — Порядок).

Відтак відомості про юридичну особу доповнили інформацією про вид релігійної організації та віросповідну приналежність релігійної організації в розділі «Безоплатний доступ до відомостей з Єдиного державного реєстру в електронній формі» Порядку.

Нові пункти з’явилися й у змісті витягу з Єдиного державного реєстру. Тепер у витязі про юридичну особу з Єдиного державного реєстру також відображають вид релігійної організації та віросповідна приналежність релігійної організації.

Джерело: наказ Мін'юсту «Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства юстиції України» від 13.05.2019 №1454/5

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33230

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4366

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
27020

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3249