Як працювати з Електронним кабінетом

Працювати з Електронним кабінетом можуть платники податків, які використовують кваліфікований електронний підпис відповідно до Закону України «Про електронні довірчі послуги» від 05.10.2017 № 2155-VIII.

Платники податків подають звітність через Електронний кабінет за бажанням, це не є обов’язком. Однак, якщо в установі змінилася електронна адреса, внесіть зміни до облікових даних в Електронному кабінеті не пізніше наступного робочого дня після таких змін.

Користуйтесь Електронним кабінетом постійно, він працює 24 години на добу. Електронний кабінет не працює лише коли ДФС проводить технічні роботи з його обслуговування. Їх заборонено проводити у день, на який припадає граничний строк подання податкових декларацій, та з 8 до 20 год. будь-якого іншого к. дн.

За інформацією ГУ ДФС у Тернопільській області

image53

Інструкції заповнення й зразки, що знадобляться для звітності:

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Баланс форма 1-дс – експертний зразок

Баланс 1 – це традиційний фінансовий звіт. Якими є загальні вимоги до складання звіту Баланс форма 1-дс , яку саме інформацію у 2023 році мають розкривати щодо своїх активів і пасивів бюджетні установи – підкаже експерт, а також надасть зразок заповнення.
64927

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
42709