Як працювати з Електронним кабінетом

Працювати з Електронним кабінетом можуть платники податків, які використовують кваліфікований електронний підпис відповідно до Закону України «Про електронні довірчі послуги» від 05.10.2017 № 2155-VIII.

Платники податків подають звітність через Електронний кабінет за бажанням, це не є обов’язком. Однак, якщо в установі змінилася електронна адреса, внесіть зміни до облікових даних в Електронному кабінеті не пізніше наступного робочого дня після таких змін.

Користуйтесь Електронним кабінетом постійно, він працює 24 години на добу. Електронний кабінет не працює лише коли ДФС проводить технічні роботи з його обслуговування. Їх заборонено проводити у день, на який припадає граничний строк подання податкових декларацій, та з 8 до 20 год. будь-якого іншого к. дн.

За інформацією ГУ ДФС у Тернопільській області

image74

Інструкції заповнення й зразки, що знадобляться для звітності:

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок коригування до податкової накладної: зразок і порядок складання

Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2024 та приклади його заповнення.
121142

Декретні в Податковому розрахунку – ЗРАЗКИ

Як відобразити декретні виплати у Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних – у даній консультації
117709

Звіт про власний капітал

Звіт про власний капітал (форма № 4-дс) – один зі звітів, які подають у складі річної фінансової звітності. У статті експерт розкаже все про інформацію, яку слід розкривати у цьому звіті, а також на зразку покаже, як заповнювати його рядок за рядком.
36094

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді