Працювати з Електронним кабінетом можуть платники податків, які використовують кваліфікований електронний підпис відповідно до Закону України «Про електронні довірчі послуги» від 05.10.2017 № 2155-VIII.
Платники податків подають звітність через Електронний кабінет за бажанням, це не є обов’язком. Однак, якщо в установі змінилася електронна адреса, внесіть зміни до облікових даних в Електронному кабінеті не пізніше наступного робочого дня після таких змін.
Користуйтесь Електронним кабінетом постійно, він працює 24 години на добу. Електронний кабінет не працює лише коли ДФС проводить технічні роботи з його обслуговування. Їх заборонено проводити у день, на який припадає граничний строк подання податкових декларацій, та з 8 до 20 год. будь-якого іншого к. дн.
За інформацією ГУ ДФС у Тернопільській області

Інструкції заповнення й зразки, що знадобляться для звітності:
У 2025 році подавайте форму №20-ОПП за новим бланком, який діє з 25 листопада 2024 року. У статті знайдете актуальний бланк, зразок заповнення, а також всю необхідну інформацію про заяву за формою 20-ОПП.
Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
Підкажемо, як скласти розрахунок з рентної плати за спеціальне використання води, аби уникнути можливих помилок. Скачайте наш приклад заповнення декларації з рентної плати.