Новоприйнятий працівник надав лікарняний: як обчислити

Працівникам, які за останні 12 місяців не набули 6 місяців страхового стажу, обмежуйте:

  • лікарняні — розміром однієї мінімальної зарплати;
  • декретні — розміром двох мінімальних зарплат (ч. 4 ст. 19 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-XIV, далі — Закон № 1105).

Страховий стаж визначайте за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (ч. 2 ст. 21 Закону № 1105).

Калькулятор стажу

Аби встановити, у якому розмірі оплачувати лікарняний, обчисліть суму допомоги з фактичного заробітку та порівняйте з сумою допомоги, яку обчислили з мінімальної/двох мінімальних зарплат. Допомогу, розмір якої є меншим, виплатіть працівнику.

Аби обчислити допомогу, помножте середньоденний заробіток на кількість днів лікарняного (Порядок обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням», затверджений постановою КМУ від 26.09.2001 № 1266, далі — Порядок № 1266).

Аби обчислити середньоденний заробіток:

  • з фактичної зарплати — поділіть фактичний заробіток на календарні дні, що працівник перебував у трудових відносинах з установою (п. 26, п. 27 Порядку № 1266).
  • з мінімальної/двох мінімальних зарплат — поділіть мінімальну/дві мінімальні зарплати на середньомісячну кількість к. дн. — 30,44 (п. 5 Порядку № 1266).

До середньоденного заробітку з фактичної зарплати застосовуйте відповідний відсоток загального страхового стажу працівника (ст. 24 Закону № 1105).

Коли, визначаєте страховий стаж за 12 місяців перед лікарняним, той місяць, у якому його виписав лікар, не враховуйте (ч. 4 ст. 19 Закону № 1105).

Якщо в установі немає відомостей із Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування про страховий стаж працівника і він працює в установі менше 6-ти місяців, обмежуйте розмір допомоги, коли нараховуєте лікарняний.

Коли отримаєте такі відомості та з’ясуєте, що за 12 місяців перед лікарняним у працівника більше ніж 6 місяців страхового стажу, обчисліть лікарняний з фактичного заробітку та доплатіть невиплачену суму допомоги.

За інформацією Управління ФСС у Вінницькій області

Приклади розрахунків лікарняного новоприйнятому працівнику

Новоприйнятий працівник надав лікарняний: як обчислити
Микола Постернак,експерт Експертус Головбух
Аби правильно обчислити лікарняні і декретні новоприйнятим працівникам, скористайтеся п’ятьма прикладами для різних робочих ситуацій.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Матеріальна допомога на оздоровлення: про головне

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ зберігається й у 2024 році. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
263351

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
72052

Наказ про відрядження – всі зразки

Наказ на відрядження складають на особу, яку направляють для виконання роботи за кордон або в інший населений пункт. Експерт надає готові зразки наказі про відрядження або про його припинення.
132292

Нарахування лікарняного новоприйнятому працівнику: приклади розрахунків

Працівника щойно прийняли на роботу, а він захворів і подав до установи лікарняний листок. Бухгалтер має обчислити допомогу за цим лікарняним так, щоб не дати шансів перевіряючим із ПФУ чи Держпраці оштрафувати установу. Тож як правильно розрахувати лікарняні новоприйнятому працівнику, якщо відпрацьовано менше місяця або менше 6 місяців?
15674

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді