Уряд установив надбавку за роботу з особливими умовами праці працівникам державних і комунальних бюджетних установ, закладів, організацій, які розміщені в населених пунктах на лінії зіткнення.
Граничний розмір такої надбавки становить 50% посадового окладу таких працівників.
Її виплачуватимуть у період, поки проводитимуть заходи по забезпеченню національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.
Відповідне рішення 06.06.2019 Уряд затвердив постановою «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 р. № 708».
За інформацією офіційного веб-порталу Мінсоцполітики
Усі працівники мають право на пільги і компенсації за важкі та шкідливі умови праці. Таку роботу роботодавці оплачують у підвищеному розмірі...
Розрахунок середньої зарплати потрібен для відпускних, відрядження, вихідної та матеріальної допомоги, декретних та лікарняних. Переконатися, що всі розрахунки проведені правильно, допоможуть наші приклади
Єдина тарифна сітка або ЄТС визначає посадові оклади бюджетників 2024 та 2025 роках. Порахуємо зарплати деяких бюджетників на прикладі вищої школи.
Експерт допоможе розібратися, коли, кому та як надавати компенсацію за невикористані відпустки. На прикладах розберемося в особливостях розрахунку компенсації за невикористані відпустки, її нарахуванні та оподаткуванні
Для встановлення єдиних правил і уникнення порушень з оплати праці працівникам, в установі потрібно затвердити локальний нормативний документ, тобто – положення про оплату праці.
Матеріальна допомога на поховання в бюджетних установах не виплачується за кошти державного чи місцевого бюджету. Це забороняє підпункт «б» пункту 4 постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298. А от допомогу на поховання як страхову виплату виплачує роботодавець за рахунок коштів, отриманих від ПФУ, за умови надання потрібних документів про смерть працівника чи члена його сім’ї.