Підпишіть петицію, аби отримати надбавку за вислугу років

На сайті КМУ створили Петицію «Надбавка за вислугу років працівникам бухгалтерських служб» від 07.06.2019 № 41/002333-19еп.

Автор петиції зазначає, що бухгалтер бюджетної установи — професіонал, який має відповідну освіту, однак отримує чистий посадовий оклад.

Бухгалтер, який працює у бюджетній сфері, має багато обов’язків, за порушення яких несе відповідальність. Бюджетна установа може стимулювати працю бухгалтера за допомогою надбавки за складність та напруженість у роботі чи премії. Однак бюджетні установи наразі не мають достатнього фінансового забезпечення, аби виплачувати премії.

Тому автор петиції просить Уряд встановити працівникам бухгалтерських служб на законодавчому рівні надбавку за вислугу років та обов’язкову виплату щорічної матеріальної допомоги на оздоровлення.

Підтримайте петицію за посиланням.

Джерело: офіційний сайт КМУ

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Індексація зарплати 2024

З 01.01.2024 буде відновлено дію Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» від 03.07.1991 № 1282-XII (далі – Закон № 1282) і, відповідно, Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2023 № 1078 (далі – Порядок № 1078).
1392

Грошове забезпечення військовослужбовців 2024

Як правильно обчислити грошове забезпечення військовослужбовців 2024 року, у якому розмірі нарахувати, які виплати входять до нього, коли і де виплачувати, як оподатковувати — дізнаєтеся з даної публікації.
7055

Погодинна оплата праці: особливості

Як впровадити погодинну оплату праці, які показники необхідні для розрахунку зарплати за такої оплати праці, як бути з мінімалкою та мінімальною базою ЄСВ, як оплачується погодинна викладацька робота? Відповіді – у даному огляді.
71160

Соціальні стандарти 2024

Державні соціальні стандарти – це встановлені соціальні норми і нормативи або їх комплекс, на базі яких визначають рівні основних державних соціальних гарантій, таких як мінімальні розміри оплати праці, доходів громадян, пенсійного забезпечення, соціальної допомоги, розміри інших видів соціальних виплат, які забезпечують рівень життя не нижчий від прожиткового мінімуму.
742

Оплата праці у святкові та вихідні дні

Правила роботи у вихідні, святкові і неробочі дні та правила за якими оплачують таку роботу у мирні часи встановлює Кодекс Законів про працю України (далі – КЗпП). Під час дії воєнного стану діють обмеження та особливості організації трудових відносин.
3236