Курс «Публічні закупівлі» — оновлений

Оновлений курс для замовників «Публічні закупівлі» присвячений проєкту нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII. Його читають українські та міжнародні провідні експерти в закупівлях. На своїх лекціях вони розповідають про зміни у закупівельному законодавстві, які очікують на замовників у перспективі. Зокрема, в:

  • організації, процедурах і процесі закупівлі;
  • особливостях закупівель товарів, робіт і послуг;
  • оскарженні;
  • контролі, відповідальності й судовій практиці щодо закупівель.

Експерти також розповідають про нові інструменти державних закупівель та міжнародні зобов’язання України щодо закупівель.

Курс підготувало Мінекономрозвитку спільно з Проєктом ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» за підтримки Проєкту ЄС «Підтримка впровадження Стратегії реформування публічних закупівель/Дорожньої карти для гармонізації в Україні».

Джерело: Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33239

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4375

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
27040

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3250