25 червня ДФС частково обмежить доступ до електронних сервісів

Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (далі — АЦСК ІДД ДФС) повідомляє, що 25.06.2019 з 18 год. 30 хв. до 19 год. 30 хв. АЦСК ІДД ДФС проводитиме технічне обслуговування свого програмно-технічного комплексу. Тож доступ до електронних сервісів центр частково обмежить.

Врахуйте цю інформацію у своїй роботі та в цей час не користуйтесь електронними послугами АЦСК ІДД ДФС.

За інформацією АЦСК ІДД ДФС

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Календар бухгалтера на листопад 2023 року

Публікуємо календар бухгалтера-бюджетника на листопад 2023 року. Календар звітності та податковий календар – час звіритися з графіком сплати податків та подання статистичних звітів.
1741

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
42677

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
1434

Нова податкова накладна 2023: порядок заповнення

З 01 серпня 2023 року діє оновлена форма податкової накладної. Як заповнити нову форму – приклад заповнення податкової накладної та інша корисна інформація щодо цього штрафонебезпечного документа – у даному огляді.
78986