Регіональна комісія ДФС не зареєструвала податкову накладну: як подати скаргу

Чи реєструвати податкові накладні/розрахунки коригування (далі — ПН/РК) в ЄРПН або відмовити у реєстрації — вирішують комісії регіонального рівня (далі — комісії).

Скачати податкову накладну за новою формою

Скаргу на рішення комісій подавайте в електронній формі засобами електронного зв’язку, які визначає ДФС, відповідно до вимог:

  • Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» від 22.05.2003 № 851-IV;
  • Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого наказом МФУ від 06.06.2017 № 557 (п. 5 Порядку розгляду скарг на рішення комісій регіонального рівня, які приймають рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН або відмову в такій реєстрації, який КМУ затвердив постановою від 21.02.2018 № 117, далі — Порядок № 117).

Створюйте та надсилайте скаргу або заяву про відмову від поданої скарги через:

Скаргу направляйте:

  • за формою, що у додатку 1 до Порядку № 117, ідентифікатор якої ДФС розмістила на офіційному веб-порталі за адресою: Головна ➝ Електронна звітність ➝ Платникам податків про електронну звітність ➝ Інформаційно-аналітичне забезпечення ➝ Реєстр форм електронних документів
  • за електронною формою J(F)1313201.

До скарги подайте документи, які підтверджують, що операції по відмовленим ПН/РК за формою J(F)1360102 дійсно провели. Кожен документ, який додаєте до скарги, надсилайте окремим додатком у форматі pdf розміром не більше 2 мб.

Аби відкликати подану скаргу до того, як комісія ДФС з питань розгляду скарг прийме за нею рішення, подайте Заяву про відмову від скарги за формою J(F)1313301.

За інформацією ГУ ДФС у Запорізькій області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
256

Оподаткування подарунків працівникам

Оподаткування подарунків працівникам – на що слід звернути увагу при оподаткуванні подарунків працівникам і відображенні їх у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку. Чи обкладаються новорічні подарунки ПДФО, військовим збором, ЄСВ та ПДВ?
25424

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
1435

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
215660

Приклади відрахувань із заробітної плати 2023 року

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще можуть бути й аліменти та інші обов’язкові платежі. Усе про відрахування із заробітної плати 2023 року — у статті.
301317