Як перевести працівника на іншу посаду та оформити це документально

Роботодавець може перевести працівника за його згодою:

  • на іншу роботу у своїй установі/організації;
  • в іншу установу/організацію;
  • в іншу місцевість (ч.1 ст.32 КЗпП).

Переведення — це переміщення працівника, за якого змінюється його робота — спеціальність, кваліфікація, установа або місцевість, де працівник раніше працював.

Коли визначають коло обов’язків працівника, за основу беруть його спеціальність/посаду. Якщо її визначили, обов’язки працівника уточнюють порівняно з тим, як це встановлюють нормативи — їх можуть значно розширити для відповідної спеціальності/посади, або звузити.

Аби розширити/ звузити коло обов’язків працівника, використовуйте один із двох варіантів:

  1. отримайте згоду працівника;
  2. змініть істотні умови праці працівника за його роботи за тією ж спеціальністю/кваліфікацією у зв’язку із змінами в організації праці (ч. 3 ст. 32 КЗпП). У такому разі повідомте працівника про зміну істотних умов праці не пізніше ніж за два місяці.

Переміщуйте працівника лише у межах умов трудового договору.

Аби оформити переміщення, видайте наказ чи розпорядження. Хоча закон не містить такої вимоги, але це допоможе визначити взаємини сторін трудового договору і не порушити права власника і працівника.

За інформацією Управління Держпраці у Дніпропетровській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Оплата праці у святкові та вихідні дні

Правила роботи у вихідні, святкові і неробочі дні та правила за якими оплачують таку роботу у мирні часи встановлює Кодекс Законів про працю України (далі – КЗпП). Під час дії воєнного стану діють обмеження та особливості організації трудових відносин.
3248

Новий закон про надання та використання відпусток – які норми скасовані й додані

Законопроєкт №8313 вносить зміни щодо впорядкування надання та використання відпусток. Скасовуються кілька видів відпусток, а також встановлюються правила компенсації за невикористані відпустки під час мобілізації.
5108

Норми робочого часу 2024 для «шестиденки»

Тримайте норми тривалості робочого часу та виробничий календар на 2024 рік для шестиденного робочого тижня. З’ясуйте, які норми діють під час воєнного стану.
9894

Розрахунок при звільненні – приклади

Розрахунок при звільненні: ► компенсація відпусток ►вихідна допомога ►оподаткування розрахунку ►аліменти у виплаті розрахункових при звільненні ► приклади на 2023 та 2024 роки
97351