Маєте кілька стаціонарних джерел забруднення: як звітувати з екологічного податку

Якщо ваша установа має кілька стаціонарних джерел забруднення, у т. ч. викидає двоокис вуглецю, або має кілька місць розміщення відходів у межах кількох населених пунктів або за їх межами за різними кодами КОАТУУ, які обслуговує один орган ДФС, подавайте лише одну податкову декларацію з екологічного податку.

Кодифікатор відходів

До податкової декларації подавайте додатки, а саме:

  • один додаток 1, який включає інформацію про викиди двоокису вуглецю всіма належними йому джерелами забруднення. У полі 6 декларації «Доповнення до Податкової декларації за довільною формою» окремими рядками вкажіть інформацію про фактичні викиди двоокису вуглецю відповідними джерелами забруднення за кожним кодом КОАТУУ з початку року, у т. ч. за звітний квартал;
  • за кожним кодом КОАТУУ окремий додаток 1 — за викидами інших забруднюючих речовин, за винятком двоокису вуглецю;
  • за кожним кодом КОАТУУ окремий додаток 3 — за розміщеними відходами у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах.

Тож незалежно від кількості стаціонарних джерел забруднення, до кожного органу ДФС подавайте лише одну податкову декларацію з екологічного податку.

За інформацією ГУ ДФС у Луганській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Баланс форма 1-дс – експертний зразок

Баланс 1 – це традиційний фінансовий звіт. Якими є загальні вимоги до складання звіту Баланс форма 1-дс , яку саме інформацію у 2023 році мають розкривати щодо своїх активів і пасивів бюджетні установи – підкаже експерт, а також надасть зразок заповнення.
64682

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
42387

Нова податкова накладна 2023: порядок заповнення

З 01 серпня 2023 року діє оновлена форма податкової накладної. Як заповнити нову форму – приклад заповнення податкової накладної та інша корисна інформація щодо цього штрафонебезпечного документа – у даному огляді.
78252