Працівник не має ІПН: як подавати податковий розрахунок окремою порцією

Роботодавці-податкові агенти подають податковий розрахунок (форма № 1ДФ) на всіх працівників, у т. ч. тих, які через свої релігійні переконання відмовились від реєстраційного номера облікової картки платника податків (далі — ІПН).

Зразок заповнення форми 1 ДФ

Якщо штатна чисельність працівників установи до 1000 осіб, форму № 1ДФ подавайте:

  • єдиним документом/однією порцією на всіх, хто працює:
  • обов’язково заповнюйте ІПН працівників або серію та номер паспорта для тих, хто у ньому має відмітку про право проводити будь-які платежі за серією та номером паспорта.

Якщо штатна чисельність працівників установи більша, ніж 1000 осіб, подавайте форму № 1ДФ кількома порціями, кожна з яких є окремим розрахунком зі своїм номером порції. Слідкуйте, аби строк, у який подаєте останню порцію, не перевищував граничного строку, у який подають форму № 1ДФ. Аркуші окремого податкового розрахунку зшивайте.

Форму № 1ДФ на фізичних осіб, які не мають ІПН, окремою порцією не подавайте. Окремі порції податкового розрахунку формуйте у довільному порядку.

За інформацією ГУ ДФС у Волинській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
81

Оподаткування подарунків працівникам

Оподаткування подарунків працівникам – на що слід звернути увагу при оподаткуванні подарунків працівникам і відображенні їх у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку. Чи обкладаються новорічні подарунки ПДФО, військовим збором, ЄСВ та ПДВ?
24721

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
1110

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
212281

Приклади відрахувань із заробітної плати 2023 року

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще можуть бути й аліменти та інші обов’язкові платежі. Усе про відрахування із заробітної плати 2023 року — у статті.
297711