Чи вимагати ліцензію на право зберігання пального для кожної ємності

У постачальника на одній земельній ділянці декілька споруд або ємностей для зберігання пального. Скільки ліцензій він повинен мати?

Із 1 липня 2019 року, аби вести діяльність із зберігання пального — власного або отриманого від інших осіб, суб’єкти господарювання повинні мати ліцензію на право зберігання пального.

Отримують вони таку ліцензію на кожне місце зберігання пального (ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995 № 481/95-ВР).

Місце зберігання пального — місце, на якому розташовані споруди, обладнання, ємності, які використовують для зберігання пального на праві власності або користування.

Суб’єкт господарювання має право зберігати пальне без ліцензії в місцях виробництва пального, оптової чи роздрібної торгівлі пальним, на які вже отримав відповідні ліцензії.

Отже, якщо на одній земельній ділянці розташовано декілька споруд або ємностей для зберігання пального, потрібна одна ліцензія.

Джерело: ЗІР, категорія 115.05

меми про бухгалтерів

Працюйте, відпочивайте й не забувайте, що поки ціни у відпустці – працюють знижки на передплату е-журналів «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата».

Поспішайте – даруємо 2000 грн на передплату.

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3891

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
35160

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5878

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29434

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді