Як обчислити відпускні новоприйнятому працівнику

UA RU

Нараховуйте відпускні за час щорічної відпустки, зокрема, новоприйнятому працівнику за Порядком обчислення середньої заробітної плати, затвердженим постановою КМУ від 08.02.1995 № 100 (далі — Порядок № 100).

Аби обчислити відпускні, визначте середньоденний заробіток та помножте його на кількість днів відпустки.

Калькулятор днів щорічної відпустки

Працівникам, які пропрацювали в установі менше року, середньоденний заробіток обчислюйте:

  • на основі виплат за фактичний час роботи — з першого числа місяця після оформлення працівника на роботу до першого числа місяця, в якому надаєте відпустку;
  • з днів, що припали на такий розрахунковий період, і з яких виключили святкові і неробочі дні за статтею 73 КЗпП.

У інших випадках, зокрема, якщо працівник не відпрацював жодного повного місяця, а також коли працівник не мав заробітку не зі своєї вини, проводьте розрахунки з тарифної ставки, місячного посадового окладу, який йому встановили (п. 4 Порядку № 100).

Для цього помножте тарифну ставку, місячний посадовий оклад працівника на 12 (місяців) та поділіть результат на кількість к. дн. в умовному розрахунковому періоді. З такого умовного розрахункового періоду також виключіть святкові і неробочі дні (ст. 73 КЗпП).

Джерело: лист Мінсоцполітики «Щодо обчислення середньої заробітної плати для оплати часу відпустки» від 18.06.2019 № 928/0/206-19

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Матеріальна допомога на оздоровлення: про головне

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ зберігається й у 2024 році. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
263140

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86595

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді