Уряд ввів єдині правила закупівлі спецодягу для закладів профосвіти

Урядовці затвердили порядок, що унормовує закупівлі, використання та облік спецодягу для учнів закладів профосвіти. Дія документа поширюватимуться також на індустріально-педагогічні коледжі і технікуми, які навчають студентів за програмами підготовки майстрів виробничого навчання.

Нові правила передбачають закупівлю:

  • спецодягу, як-от комбінезони, фартухи з нагрудниками, утеплені куртки та штани для роботи у холодну пору року, для тих учнів, що опановують професії зі шкідливими умовами праці, пов'язані із забрудненнями або роботою у несприятливих умовах;
  • взуття та додаткових захисних засобів, як-от: респіратори, рукавиці, закриті захисні окуляри.

У документі чітко виписані вимоги до безпеки спецодягу, а також сертифікатів якості, які повинні мати потенційні постачальники виробів.

Заклади мають щороку складати список закупівлі нового одягу та інших захисних засобів. Його формуватимуть на базі заявок, отриманих від майстрів виробничого навчання, що проводять практичні заняття з учнями.

Джерело: Урядовий портал

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33186

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4320

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
26948

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3243