Помилка «Невірний пароль або ключ пошкоджено» в електронному документі: як діяти

Якщо за підпису електронного документа виникає помилка «Невірний пароль або ключ пошкоджено», перевірте:

  • який ключ кваліфікованого електронного підпису/печатки використовуєте першим. Правильна послідовність — бухгалтер-директор-електронна печатка;
  • чи правильно ввели пароль, а саме: регістр вводу паролю, мову клавіатури тощо;
  • чи відповідає ключу пароль, який набрали. Приміром, пароль до ключа бухгалтера використовуйте тільки з ключем бухгалтера;
  • чи змінювали ім’я файлу особистого ключа. Якщо змінювали, особистий ключ пошкоджений. Зверніться до представництва Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (далі — АЦСК ІДД ДФС), у якому отримували кваліфікований сертифікат. Подайте заяву на зміну статусу кваліфікованого сертифіката та новий комплект реєстраційних документів.

Якщо такі дії не вирішили проблему, зверніться до представництва АЦСК ІДД ДФС, у якому отримували кваліфіковані сертифікати. Подайте заяву на скасування кваліфікованого сертифіката, згенеруйте новий особистий ключ та отримайте відповідні йому кваліфіковані сертифікати.

За інформацією ГУ ДФС у Дніпропетровській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Баланс форма 1-дс – експертний зразок

Баланс 1 – це традиційний фінансовий звіт. Якими є загальні вимоги до складання звіту Баланс форма 1-дс , яку саме інформацію у 2023 році мають розкривати щодо своїх активів і пасивів бюджетні установи – підкаже експерт, а також надасть зразок заповнення.
64869

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
42612

Нова податкова накладна 2023: порядок заповнення

З 01 серпня 2023 року діє оновлена форма податкової накладної. Як заповнити нову форму – приклад заповнення податкової накладної та інша корисна інформація щодо цього штрафонебезпечного документа – у даному огляді.
78855