Працівник порушив дисципліну: чи штрафувати

КЗпП не містить норм, за якими на працівника, який порушив трудову дисципліну, можна накласти грошовий штраф. Якщо такі штрафи застосувала установа-роботодавець, вона порушила закон. Зокрема, якщо такий штраф є умовою трудового договору, вона є недійсною (ст. 9 КЗпП).

Якщо працівник порушує трудову дисципліну, застосуйте до нього одне з таких дисциплінарних стягнень:

  • догана;
  • звільнення (ст. 147 КЗпП).

Також законодавство, статут чи положення про дисципліну можуть передбачати для окремих категорій працівників інші дисциплінарні стягнення.

Працівник порушив дисципліну: чи штрафувати
Людмила Кравченкокерівник експертної групи Експертус Головбух
За помилки в бухгалтерському обліку бухгалтер несе відповідальність. Та не за всі помилки ревізор може його оштрафувати. За яких обставин можливо уникнути штрафу чи зменшити його розмір?

Однак відповідальність працівника за те, що він вчинив злочин, адміністративне чи дисциплінарне правопорушення, визначають виключно закони України (ст. 92 Конституції України). Сам роботодавець не може встановити працівнику будь-який штраф за те, що він порушив трудову дисципліну.

Притягнути працівника до дисциплінарної відповідальності роботодавець може, якщо зафіксував, що працівник порушив трудову дисципліну. Аби визначити тяжкість дисциплінарного проступку та обрати вид дисциплінарного стягнення, потрібно врахувати наслідки порушення.

За шкоду, яку заподіяв працівник установі, коли виконував трудові обов’язки, він може понести матеріальну відповідальність у розмірі прямої дійсної шкоди, яка не більша за його середньомісячний заробіток. Матеріальну відповідальність, більшу за цей розмір, застосовуйте, якщо це передбачає законодавство (ст. 132 КЗпП).

Якщо наклали на працівника штраф, контролюючі органи вважатимуть, що роботодавець виплатив працівнику неповну зарплату та не дотримав мінімальних державних гарантій в оплаті праці. За кожне таке порушення роботодавець сплатить штраф у розмірі 10 мінімальних зарплат (абз. 2 ст. 265 КЗпП).

Калькулятор штрафів

За інформацією ГУ Держпраці у Дніпропетровській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Наказ про прийняття на роботу – оформлення на прикладі водія

Як оформити трудові відносини та оформити наказ про прийняття на роботу. Коли відмовити в оформленні трудового договору, а коли встановити стажування та випробування – дивимось на прикладі інструкції, як прийняти на роботу водія.
7851

Доповідна записка – бланк та зразок

✔️Доповідна записка бухгалтера – це документ, який інформує керівника вищого рівня щодо ситуації, яка склалася, певні події, результати роботи. Як скласти доповідну записку? Які є вимоги щодо її змісту? Наведемо зразки для різних робочих ситуацій.
83417

Оплата праці у святкові та вихідні дні

Правила роботи у вихідні, святкові і неробочі дні та правила за якими оплачують таку роботу у мирні часи встановлює Кодекс Законів про працю України (далі – КЗпП). Під час дії воєнного стану діють обмеження та особливості організації трудових відносин.
3370

Новий закон про надання та використання відпусток – які норми скасовані й додані

Законопроєкт №8313 вносить зміни щодо впорядкування надання та використання відпусток. Скасовуються кілька видів відпусток, а також встановлюються правила компенсації за невикористані відпустки під час мобілізації.
6275

Норми робочого часу 2024 для «шестиденки»

Тримайте норми тривалості робочого часу та виробничий календар на 2024 рік для шестиденного робочого тижня. З’ясуйте, які норми діють під час воєнного стану.
10097