Зміни до пропорцій розподілу ЄСВ

UA RU

Уряд затвердив зміни до пропорцій розподілу ЄСВ.

Зокрема, у серпні 2019 року ФСС отримає частку ЄСВ у розмірі 14,2464%. За рахунок цього Уряд планує частково стабілізувати фінансовий стан ФСС, який погіршився через те, що зросли видатки на матеріальне забезпечення та страхові виплати.

Крім того, Уряд передбачив, що з 01.01.2020 частка ЄСВ для ФСС збільшиться до 9,5727% або на 0,1968%.

Наразі частка ЄСВ, яку отримує ФСС, становить 9,3759%.

За інформацією Фонду соціального страхування України

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Хвороба під час відпустки: готовий розрахунок в обліку

Працівник захворів під час щорічної основної відпустки. У цій ситуації виникає чимало питань. Чи потрібно оплачувати листок непрацездатності, чи продовжувати відпустку, чи переносити її на інший строк. Потрібно робити перерахунок оплати відпустки через лікарняний чи ні. Відповіді на всі ці питання розглянемо по черзі.
686

Матеріальна допомога на оздоровлення: про головне

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ зберігається й у 2024 році. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
263449

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
72075

Наказ про відрядження – всі зразки

Наказ на відрядження складають на особу, яку направляють для виконання роботи за кордон або в інший населений пункт. Експерт надає готові зразки наказі про відрядження або про його припинення.
132322

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді