Виправляємо помилку у формі 1ДФ

UA RU

Установа-податковий агент може відкоригувати форму 1ДФ, яку подала до ДФС, якщо:

  • самостійно виявила у ній помилки;
  • установу про помилки в 1ДФ повідомила ДФС.

Коригуйте форму 1ДФ відповідно до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Мінфіну від 13.01.2015 № 4 (далі — Порядок № 4).

Якщо потрібно відкоригувати форму 1ДФ, а граничний строк її подання до ДФС ще не закінчився, подайте нову форму 1ДФ, у якій вкажіть правильні відомості.

Уточнюючу форму 1ДФ подавайте:

  • якщо потрібно відкоригувати форму 1ДФ після того, як закінчився граничний строк її подання;
  • як за звітний період, так і за попередні періоди.

Нову та уточнюючу форму 1ДФ заповнюйте однаково, а саме:

  • використовуйте інформацію з попередньо поданої форми;
  • вказуйте тільки інформацію за рядками й реквізитами, які уточнюєте;
  • використовуйте інформацію з повідомлення про помилки, якщо ДФС його направила.

Якщо неправильно відобразили у формі 1ДФ суму доходу, який нарахували працівнику, відкоригуйте показники розділу І форми. Аби замінити однин помилковий рядок іншим, виключіть помилкову інформацію та введіть правильну. Для цього повністю заповніть два рядки, один з яких виключає попередньо внесену інформацію, а другий — вносить правильну. У такому разі в першому рядку в графі 9 вкажіть «1» — рядок на виключення, а в другому «0» — рядок на введення.

За інформацією ГУ ДФС у м. Києві

image59

Інструкції заповнення й зразки, що знадобляться для звітності:

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
2981

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100085

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
51280

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81612

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді