Увага! Нові форми документів для отримання електронних довірчих послуг

Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг Інформаційно-довідковий департамент ДФС (ІДД ДФС) затвердив Договір про надання електронних довірчих послуг та нові форми реєстраційних документів, щоб їх отримати, а саме:

  • Реєстраційну картку для фізичної особи;
  • Реєстраційну картку для юридичної особи;
  • Додаток до Реєстраційної картки;
  • Заяву про зміну статусу кваліфікованого сертифіката відкритого ключа;
  • Додаток до заяви про зміну статусу кваліфікованого сертифіката відкритого ключа.

Такі документи ІДД ДФС затвердив наказом «Про затвердження форм реєстраційних документів для отримання електронних довірчих послуг» від 18.07.2019 № 74.

Переглянути та завантажити актуальні форми реєстраційних документів зможете у розділі «Отримання електронних довірчих послуг» на офіційному інформаційному ресурсі acskidd.gov.ua.

Форми реєстраційних документів попереднього зразка відокремлені пункти реєстрації ІДД ДФС прийматимуть до 31.07.2019 включно.

За інформацією АЦСК ІДД ДФС

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Баланс форма 1-дс – експертний зразок

Баланс 1 – це традиційний фінансовий звіт. Якими є загальні вимоги до складання звіту Баланс форма 1-дс , яку саме інформацію у 2023 році мають розкривати щодо своїх активів і пасивів бюджетні установи – підкаже експерт, а також надасть зразок заповнення.
64898

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
42680