Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг Інформаційно-довідковий департамент ДФС (ІДД ДФС) затвердив Договір про надання електронних довірчих послуг та нові форми реєстраційних документів, щоб їх отримати, а саме:
- Реєстраційну картку для фізичної особи;
- Реєстраційну картку для юридичної особи;
- Додаток до Реєстраційної картки;
- Заяву про зміну статусу кваліфікованого сертифіката відкритого ключа;
- Додаток до заяви про зміну статусу кваліфікованого сертифіката відкритого ключа.
Такі документи ІДД ДФС затвердив наказом «Про затвердження форм реєстраційних документів для отримання електронних довірчих послуг» від 18.07.2019 № 74.
Переглянути та завантажити актуальні форми реєстраційних документів зможете у розділі «Отримання електронних довірчих послуг» на офіційному інформаційному ресурсі acskidd.gov.ua.
Форми реєстраційних документів попереднього зразка відокремлені пункти реєстрації ІДД ДФС прийматимуть до 31.07.2019 включно.
За інформацією АЦСК ІДД ДФС
Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
Підкажемо, як скласти розрахунок з рентної плати за спеціальне використання води, аби уникнути можливих помилок. Скачайте наш приклад заповнення декларації з рентної плати.
Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності.